Dünyanın Bir Numaralı Ekran Tedarikçisi

Planar Ekran Çözümleri

Planar Systems 30 yıldan uzun süredir sınıfında en iyi görüntü performansını veren ekran çözümlerini tasarlamakta ve sunmaktadır. Her bir uygulamanın kendine özgü gereksinimlerine göre uyarlanan çözümler sayesinde, geniş ürün yelpazemizde yer alan tüm Planar ekranlar en zor ortamlar ve en zor beğenen müşteriler için üretilir ve emsali olmayan performans, dayanıklılık ve değer sunarlar. Yapılandırma esnekliği, servis imkanı ve güvenilirlik Planar'ı özel ekranlar ve sistemler konusunda bir referans haline getirmiştir.

Planar ekran ürünleri her bir uygulamanın kendine özgü gereksinimlerine göre uyarlanır ve sınıfında en iyi görüntü performansını sunar. Geniş ürün yelpazemizde yer alan tüm Planar ekranlar en zor ortamlar ve en zor beğenen müşteriler için üretilir ve emsali olmayan performans, dayanıklılık ve değer sunarlar. Yapılandırma esnekliği, servis imkanı ve güvenilirlik Planar'ı özel ekranlar ve sistemler konusunda bir referans haline getirmiştir.

Video Duvarları

 

Leyard DirectLight

Leyard DirectLight LED VideoWall Sistemleri

Leyard Directlight LED Videowall sistemlerinin  yeni jenerasyonu seperasyonsuz, ultra –ince piksel aralığındaki  LED ailesindendir. 0.7, 0.9 , 1.2, 1.5, 1.8 ve 2.5 mm piksel aralığında ürünlerden oluşur. Leyard DirectLight  16:9 formatta olup, sadece 27’’ (diagonal) panellerden oluşmaktadır. Leyard Directlight sistemleri özel  duvar asma aparatı sayesinde Önden Servis olanağı sunmaktadır. Off-board tasarımı  ve yedekli güç ünitesi  özellikleri sayesinde, Leyard Directlight  sistemi duvara montaj aparatı dahil duvardan sadece 10 cm. den kısa bir yer kaplar.

Leyard DirectLight LED VideoWall Sistemleri Ek bilgisi (ingilizce)

 

Leyard TWA

Leyard TWA

Leyard® TWA Serisi 0,9, 1,2, 1,4, 1,8 ve 2,5 milimetre piksel aralıklarında sunulan sıkı piksel aralıklı bir LED video duvarı grubudur. Leyard TWA Serisi en yüksek piksel yoğunluğunu destekleyecek şekilde tasarlanmıştır ve en popüler yüksek çözünürlük standartlarına göre optimize edilmiş 16:9 şekillendirme faktörü, kolay kurulum ve servis, olağanüstü düzlük ve homojenlik gibi, benzersiz "düz panel" tasarımına özgü kolaylıklar sunar.

Leyard TWA hakkında ilave bilgi (İngilizce)

 

Leyard TWS

Leyard TWS

Leyard TWS Serisi ultra-ince piksel LED Videowall ürünleri 0.9 , 1.2 , 1.5 ve 1.8 mm. piksel aralığında ürün yelpazesine sahiptir. Tüm elektroniklerin kullanıma hazır olduğu ( tak – çalıştır) , 27’’ panellerden oluşan bir tasarıma sahiptir. Leyard TWS Serisi hafif materyalden yapılmış olup, her türlü kavisli kurulum için gerek tavandan asma gerekse de geleneksel kuruluşlar için ideal bir çözümdür.

Leyard TWS Serisi Ek bilgisi (ingilizce)

 

Leyard LED MultiTouch

Leyard LED Çoklu Dokunmatik

Leyard LED Çoklu Dokunmatik, endüstrideki ilk tam aralıksız, etkileşimli dokunmatik LED sistemidir. Leyard PLTS ( Soyulabilir LED Dokunmatik Yüzey) teknolojisi ve ince çerçeve sistemli, Leyard LED Dokunmatik Ekranlar, 32 – nokta dokunmatik özelliğ sayesinde , etkileşimli çok kullanıcılı dinamik bir deneyim sağlar.

Daha fazla Leyard Dokunmatik bilgisi için (İngilizce)

 

undefined

Planar DirectLight LED Video Duvarları

The Planar® DirectLight™ LED Video Duvar Sistemi kapalı mekanlar için üstün görsel tecrübe ve 7/24 güvenilirlik sunan, kusursuz ve ultra sık piksel aralığına sahip doğrudan görüş LED video duvarı grubudur. Hemen her ebatta ya da şekilde düzgün dağılımlı ve kusursuz bir ekran yüzeyi sunan Planar DirectLight LED video duvarları en zor kontrol odası ve sayısal gösterim uygulamaları için idealdir.

Planar DirectLight hakkında ilave bilgi (İngilizce)

 

Leyard TVH

Leyard TVH

Leyard® TVH Serisi 1,6, 1,9 ve 2,5 milimetre piksel aralıklarında sunulan, yüksek performanslı ve sıkı piksel aralıklı bir LED video duvarı grubudur. Leyard TVH Serisi çeşitli zorlu iç mekan uygulamaları için yüksek güvenilirlik sunan endüstri lideri görüntü kalitesine ve gelişmiş tasarıma sahiptir.

Leyard TVH hakkında ilave bilgi (İngilizce)

 

Leyard CarbonLight

Leyard CarbonLight LED Ekranlar

Leyard® CarbonLight™ LED Ekranlar kiralama, sahneleme ve sabit-esnek kurulumlar için özel olarak tasarlanmış kapsamlı bir LED ekran grubudur. Halka açık alanlarda göz alıcı ve yaratıcı gösterimler gerçekleştirmek maksadıyla yapılan kurulumlar için eşsiz LED ekran çözümleri sunan Leyard CarbonLight LED ekranların çok geniş model seçenekleri mevcuttur.

Leyard CarbonLight hakkında ilave bilgi (İngilizce)

 

Leyard uEV

Leyard uEV

Leyard® uEV Serisi 4, 5 ve 6 milimetre piksel aralıklarında sunulan ve iç mekan gösterim uygulamaları için ideal olan yüksek etkili ve geniş formatlı LED video duvar grubudur.  Leyard uEV Serisi yüksek güvenilirliğe sahiptir, bakımı kolaydır ve 7/24 işletim sunar. Ön servis imkanı, sağlam kalitesi ve üstün LED teknolojisi ile Leyard uEV Serisi piyasada emsali olmayan bir izleme deneyimi sunar.

Leyard uEV hakkında ilave bilgi (İngilizce)

 

Leyard uLV

Leyard uLV

Leyard® uLV Serisi 10, 16 ve 20 milimetre piksel aralıklarında sunulan yüksek parlaklığa sahip ortamlar için uygun bir dış mekan LED video duvarı ürün grubudur. Dış mekan video duvarınız uzak mesafelerden izlenecekse Planar uLV Serisi canlı, parlak ve istikrarlı görüntüleri ile büyük değer sağlar. Oldukça ölçeklenebilir olan ve ön servis imkanı bulunan Leyard uLV Serisinin etkin tasarımı inşa ve işletme maliyetlerini düşürür. Oldukça güvenilir ve hava koşullarına dayanıklı tasarımı geniş bir ortam yelpazesinde 7/24 işletim sağlar.

Leyard uLV hakkında ilave bilgi (İngilizce)

 

Clarity -matrix -lxhd -small

Clarity Matrix LCD Video Duvarları

Clarity™ Matrix LCD Video Duvarları olağanüstü bölünmüş görsel performans sunan, 7/24 işletmeyi destekleyen ve küçük kurulum alanı ihtiyacı olan esnek bir LCD video duvarı sistemidir. Clarity Matrix video duvarlarının etkileşimli dokunma, 3B ve yüksek parlaklığa sahip modelleri bulunmakta ve farklı ebatlarda sunulmaktadır.

Clarity Matrix hakkında ilave bilgi (İngilizce)

 

Planar -Mosaic -small

Planar Mosaic Mimari Video Duvarları

Planar® Mosaic® Mimari Video Duvarları yaratıcı ifade için sonsuz olasılıklar sağlayarak ve sanat ile bilgiyi sunmak için yeni bir dinamik yöntem uygulayarak iç mekanları yeniden tanımlamaktadır. Planar Mosaic video duvarlar herhangi bir alanda arzu edilen hissi yaratabilir ya da bir marka deneyimi oluşturabilir.

Planar Mosaic hakkında ilave bilgi (İngilizce)

 

Clarity -LED-Broadcast -small

Clarity LED Serisi Geriden Projeksiyonlu Video Duvarları

Planar'ın Clarity® LED3 Serisi mükemmel resim kalitesi, endüstri lideri güç-verimlilik performansı ve güvenilir uzun ömür sunan, tam bir LED aydınlatmalı geriden projeksiyonlu video duvarı grubudur. Clarity LED Serisi ekranların çok farklı ebat ve çözünürlük seçenekleri bulunmaktadır.

Clarity LED Serisi hakkında ilave bilgi (İngilizce)

 

Geniş Formatlı LCD Ekranlar

 

Ultrares -series -small

Planar UltraRes Serisi

The Planar® UltraRes™ Serisi doğal 4K ve üst kalite içerik için sınıfındaki en iyi görüntü ve renk kalitesini sunan, Ultra HD çözünürlüğe (3840 x 2160) sahip 75", 86" ve 98" büyüklüklerinde profesyonel LCD ekranlar grubudur.  Planar UltraRes Serisi ekranlar olağanüstü 4K netliği ile üstün performans sunar ve ortak çalışma toplantı alanlarından yüksek etkili sayısal gösterim uygulamalarına kadar farklı uygulamalar için ideal işlem gücü sağlar.

Planar UltraRes Serisi hakkında ilave bilgi (İngilizce)

 

QE Series

Planar QE Series

Planar QE Serisi Ultra HD çözünürlükteki (3840-2160) ürün yelpazesi 75’’, 86’’ ve 98’’ diagonal ölçülerinde seçenekler sunmakta olup  tasarım , dağıtım ve ultra – yüksek çözünürlükteki görüntülerin tek bir ekranda görüntülenebildiği efektif ve ekonomik bir çözüm sunar.  İçerdiğin entegre Media Player , dokunmatik olabilme özelliği ve 4K görüntülerini 60 Hz’de görüntüleyebilme özelliği sayesinde Planar QE Serisi ürünler gerek  digital signage , gerekse toplantı odaları için ideal çözüm sunmaktadır. 

Planar QE Serisi ek bilgi için  (ingilizce)

EPSeries -transparent -small

Planar EP Serisi

Planar® EP Serisi sınıfındaki en iyi güvenilirliğe ve çarpıcı görüntü kalitesine sahip Ultra HD çözünürlüklü (3840 x 2160) profesyonel LCD ekran grubudur.  50", 58" ve 65" ölçülerde sunulan ekranlar sayısal gösterim, kurumsal ortamlar ve kontrol odası ortamları için gerekli standart ticari nitelikli özellikler ile birlikte sunulur.  Aynı zamanda, dokunmatik özellikli sürümlerle Planar EP Serisi sürükleyici 4K deneyimine etkileşim katar.

Planar EP Serisi hakkında ilave bilgi (İngilizce)

PS-Series -Banner -small

Planar PS Serisi

Planar® PS Serisi™ zorlu sayısal gösterim uygulamaları için uygun üstün görsel performans sunan ve ticari nitelikli özelliklerin tamamına sahip, geniş formatlı profesyonel LCD ekran grubudur. Planar PS Serisi ekranlar 46" - 65" aralığında boyutlara sahiptir ve etkileşimli modelleri de mevcuttur.

Planar PS Serisi hakkında ilave bilgi (İngilizce)

Görüntü İşleme

 

Indisys -angle -small

Indisys Görüntü İşleme

Planar Indisys™ Görüntü İşleme bir video duvarı üzerindeki görsel bilgileri yakalayan, yönlendiren, gösteren ve yöneten tamamen sayısal bir çözümdür.  Benzersiz bir dağıtık yapıya sahiptir ve performans, esneklik, yedeklilik ve kaynaktan piksele kontrol sağlayan yüksek bant genişliğine sahip özel bileşenler içerir.

Indisys hakkında ilave bilgi (İngilizce)

 

Clarity -VCS-angle -small

Clarity VCS Video Duvar İşlemcisi

Clarity® Visual Control Station™ (VCS™) bir video duvarı üzerindeki farklı kaynaklardan görüntü yakalamak, oynatmak ve bunları yönetmek üzere tasarlanmış, esnek ve kullanımı kolay bir video duvarı işlemcisidir. Analog, dijital, IP ağı temelli ve bilgisayar kaynakları gibi çeşitli kaynaklardan gelen görsel girdileri destekler.

Clarity VSC hakkında ilave bilgi (İngilizce)

Masaüstü ve Dokunmatik Ekranlar

 

Planar Masaüstü Ekranları

Planar'ın profesyonel LCD masaüstü ekranları en keskin resimleri, en hızlı grafikleri ve güzel renkleri ince kesitli bir yapı ile sunar. Masaüstü ekranlar hakkında geniş hacimli projeler ya da OEM fırsatları için Planar ile iletişime geçin.

 

 

Pct 2785_angle __large _small

Planar Dokunmatik Ekranlar

Dayanıklı ve güvenilir olan Planar dokunmatik ekranları zorlu satış noktası, satın alma noktası ya da diğer ortak kullanım alanları için gerekli performansı gösterecek herşeye sahiptir. Planar, dokunmatik ekranlara onlarca yıllık güçlendirilmiş ve aşırı koşullarda çalışmak için tasarlanmış uygulama tecrübesini katarak, onları piyasada en güvenilir ve en iyi çalışan ürünler haline getirmiştir. Dokunmatik ekranlar hakkında geniş hacimli projeler ya da OEM fırsatları için Planar ile iletişime geçin.

Satış

Telefon Numarası: +33 1 85 31 00 00
E-posta: sales.ops@planar.com

 

Destek

Telefon Numarası: +33 5 63 78 38 10
E-posta: emeats@planar.com

 

Showrooms

Planar ve Leyard Ürünleri Sergi Salonları