Video Duvarları

 

Leyard DirectLight

Leyard DirectLight X LED Video Wall Sistemleri

Yeni nesil Leyard® DirectLight® X LED Video Wall sistemleri ödüllü Leyard® DirectLight® LED Video Wall sistem platformunu geliştirerek komple LED VideoWall çözümü sunmaktadır. Off board Leyard Video işlemcisi kullanan Leyard Direcy light X endüstirdeki panel içine yerleştirilmiş video işlemcili Video wall çözümünü sunar. Leyard® DirectLight® X 0.7, 0.9, 1.2, 1.5 ve 1.8 milimetre piksel panel alternatiflerinden oluşur. Endüstiryel duvar asma sistemi, önden servis edilebilirliği, 24/ 7 güvenilir performans sunan , modern , web -tabanlı kontrol ve işletim yazılımı ile beraber gelmektedir.

Leyard DirectLight X Serisi LED VideoWall ile ilgili daha fazla bilgi için (İngilizce)

 

Leyard TWA

Leyard TWA

Leyard® TWA Serisi 0,9, 1,2, ve 1,8 milimetre piksel aralıklarında sunulan sıkı piksel aralıklı bir LED video duvarı grubudur. Leyard TWA Serisi en yüksek piksel yoğunluğunu destekleyecek şekilde tasarlanmıştır ve en popüler yüksek çözünürlük standartlarına göre optimize edilmiş 16:9 şekillendirme faktörü, kolay kurulum ve servis, olağanüstü düzlük ve homojenlik gibi, benzersiz "düz panel" tasarımına özgü kolaylıklar sunar.

Leyard TWA hakkında ilave bilgi (İngilizce)

 

Leyard TWS

Leyard TWS

Leyard TWS Serisi ultra-ince piksel LED Videowall ürünleri 0.9 , 1.2 , 1.5 ve 1.8 mm. piksel aralığında ürün yelpazesine sahiptir. Tüm elektroniklerin kullanıma hazır olduğu ( tak – çalıştır) , 27’’ panellerden oluşan bir tasarıma sahiptir. Leyard TWS Serisi hafif materyalden yapılmış olup, her türlü kavisli kurulum için gerek tavandan asma gerekse de geleneksel kuruluşlar için ideal bir çözümdür.

Leyard TWS Serisi Ek bilgisi (ingilizce)

 

Leyard LED MultiTouch

Leyard LED Çoklu Dokunmatik

Leyard LED Çoklu Dokunmatik, endüstrideki ilk tam aralıksız, etkileşimli dokunmatik LED sistemidir. Leyard PLTS ( Soyulabilir LED Dokunmatik Yüzey) teknolojisi ve ince çerçeve sistemli, Leyard LED Dokunmatik Ekranlar, 32 – nokta dokunmatik özelliğ sayesinde , etkileşimli çok kullanıcılı dinamik bir deneyim sağlar.

Daha fazla Leyard Dokunmatik bilgisi için (İngilizce)

Leyard VersaLight

Leyard VersaLight Serisi

Leyard® VersaLight ™ Serisi, geniş bir yelpazede iç mekan ve dış mekan uygulamalarını, çeşitli piksel aralıklarında desteklemek için esneklikle tasarlanmış yenilikçi bir LED video duvar ekran ailesi. Leyard VersaLight Serisi, hızlı kurulum, kendinden desteklenen montaj sistemine ve tasarımına sahiptir; duvar veya tavan montajı, asma, istifleme ve müşteri isteğine göre LED montajı gibi geniş bir video duvar montaj stratejisi yelpazesini kapsar .

Additional Leyard VersaLight Information

Leyard TVF Series LED Video Walls

Leyard TVF Serisi LED Video Duvarları

Leyard® TVF Serisi, 1.5, 1.8 ve 2.5 milimetre piksel aralıklarla üretilen, fine-piksel pitch LED video duvar ekranlarından oluşan bir ailedir. Leyard TVF Serisi, çok fonksiyonelliğe ve hızlı kuruluma yeni bir anlam kazandırarak, önden servis yapılabilirliği ve kabin-kabin kablolarını ortadan kaldıran ve yükleme ve dikey hizalamanın karmaşıklığını azaltan yaratıcı istiflenebilir bir tasarım sunar.

Additional Leyard TVF Series LED Video Walls Information

 

Leyard TVH

Leyard TVH

Leyard® TVH Serisi 1,6 milimetre piksel aralıklarında sunulan, yüksek performanslı ve sıkı piksel aralıklı bir LED video duvarı grubudur. Leyard TVH Serisi çeşitli zorlu iç mekan uygulamaları için yüksek güvenilirlik sunan endüstri lideri görüntü kalitesine ve gelişmiş tasarıma sahiptir.

Leyard TVH hakkında ilave bilgi (İngilizce)

 

Leyard CarbonLight

Leyard CarbonLight LED Ekranlar

Leyard® CarbonLight™ LED Ekranlar kiralama, sahneleme ve sabit-esnek kurulumlar için özel olarak tasarlanmış kapsamlı bir LED ekran grubudur. Halka açık alanlarda göz alıcı ve yaratıcı gösterimler gerçekleştirmek maksadıyla yapılan kurulumlar için eşsiz LED ekran çözümleri sunan Leyard CarbonLight LED ekranların çok geniş model seçenekleri mevcuttur.

Leyard CarbonLight hakkında ilave bilgi (İngilizce)

 

Clarity -matrix -lxhd -small

Netlik Matrix G3 LCD Video Duvar Sistemi

Clarity® Matrix® G3 LCD Video Duvar Sistemi, Clarity® Matrix® LCD Video Duvar Sisteminin önceki sürümlerinin üstün performansını ve görev kritik güvenilirliğini geliştirerek nihai LCD video duvar çözümü sunar. Clarity Matrix G3, ödüllü Clarity Matrix mimarisinin başarıları üzerine inşa ederek, endüstrinin en ince profil ultra-dar çerçeveli LCD'sini, video işleme, kurulum, yönetim ve devre dışı elektronik alanlarında endüstri lideri geliştirmelerle birleştirerek, yeni nesil bir video duvar çözümü sunar. Berraklık Matrix G3, koruyucu Planar® ERO-LCD™ (Genişletilmiş Sağlamlık ve Optik ™) teknolojisi, pasif 3D ve etkileşimli çoklu dokunuş seçenekleri ile birlikte standart (LX) ve yüksek (MX) parlaklık 46 "ve 55" modellerde mevcuttur.

Clarity Matrix hakkında ilave bilgi (İngilizce)

“Planar

Planar VM Serisi LCD VideoWall

Planar VM Serisi ultra ince birleşim kenarlı LCD ekranları ile gün ışığı yüksek ortamlarda çalışabilmeyi olanaklı kılan, 24 x 7 çalışma özelliğine sahip VideoWall sistemleridir. Perakande satış nokta uygulamaları, müzeler, spor barları, şirket lobileri ve casino uygulamaları için ideal sistemlerdir. Planar VM Serisi ultra ince 1.8 mm veya ince 3.5 mm birleşim aralığı ile 55’’ ekran olarak piyasaya sürülmüş olup, 4K uygulamaları 60Hz gösterebilme yeteneğine sahip, 700 nit parlaklığında LCD VideoWall sistemidir.

Additional Planar VM Series LCD Video Wall Information

 

Planar -Mosaic -small

Planar Mosaic Mimari Video Duvarları

Planar® Mosaic® Mimari Video Duvarları yaratıcı ifade için sonsuz olasılıklar sağlayarak ve sanat ile bilgiyi sunmak için yeni bir dinamik yöntem uygulayarak iç mekanları yeniden tanımlamaktadır. Planar Mosaic video duvarlar herhangi bir alanda arzu edilen hissi yaratabilir ya da bir marka deneyimi oluşturabilir.

Planar Mosaic hakkında ilave bilgi (İngilizce)

Satış

Telefon Numarası: +33 1 85 31 00 00
E-posta: sales.ops@planar.com

 

Destek

Telefon Numarası: +33 5 63 78 38 10
E-posta: emeats@planar.com

 

Showrooms

Planar ve Leyard Ürünleri Sergi Salonları