Geniş Formatlı LCD Ekranlar

Geniş Formatlı LCD Ekranlar

 

Ultrares -series -small

Planar UltraRes Serisi

The Planar® UltraRes™ Serisi doğal 4K ve üst kalite içerik için sınıfındaki en iyi görüntü ve renk kalitesini sunan, Ultra HD çözünürlüğe (3840 x 2160) sahip 75", 86" ve 98" büyüklüklerinde profesyonel LCD ekranlar grubudur.  Planar UltraRes Serisi ekranlar olağanüstü 4K netliği ile üstün performans sunar ve ortak çalışma toplantı alanlarından yüksek etkili sayısal gösterim uygulamalarına kadar farklı uygulamalar için ideal işlem gücü sağlar.

Planar UltraRes Serisi hakkında ilave bilgi (İngilizce)

 

QE Series

Planar QE Series

Planar QE Serisi Ultra HD çözünürlükteki (3840-2160) ürün yelpazesi 75’’, 86’’ ve 98’’ diagonal ölçülerinde seçenekler sunmakta olup  tasarım , dağıtım ve ultra – yüksek çözünürlükteki görüntülerin tek bir ekranda görüntülenebildiği efektif ve ekonomik bir çözüm sunar.  İçerdiğin entegre Media Player , dokunmatik olabilme özelliği ve 4K görüntülerini 60 Hz’de görüntüleyebilme özelliği sayesinde Planar QE Serisi ürünler gerek  digital signage , gerekse toplantı odaları için ideal çözüm sunmaktadır. 

Planar QE Serisi ek bilgi için  (ingilizce)

EPSeries -transparent -small

Planar EP Serisi

Planar® EP Serisi sınıfındaki en iyi güvenilirliğe ve çarpıcı görüntü kalitesine sahip Ultra HD çözünürlüklü (3840 x 2160) profesyonel LCD ekran grubudur.  50", 58" ve 65" ölçülerde sunulan ekranlar sayısal gösterim, kurumsal ortamlar ve kontrol odası ortamları için gerekli standart ticari nitelikli özellikler ile birlikte sunulur.  Aynı zamanda, dokunmatik özellikli sürümlerle Planar EP Serisi sürükleyici 4K deneyimine etkileşim katar.

Planar EP Serisi hakkında ilave bilgi (İngilizce)

Satış

Telefon Numarası: +33 1 85 31 00 00
E-posta: sales.ops@planar.com

 

Destek

Telefon Numarası: +33 5 63 78 38 10
E-posta: emeats@planar.com

 

Showrooms

Planar ve Leyard Ürünleri Sergi Salonları